Dla zwiedzających

Ramowy program konferencji

8.30 – 9. 30

Rejestracja gości i zwiedzających, wstępne zwiedzanie stoisk, start prezentacji statycznej sprzętów na zewnątrz

9.30 – 10.00

Blok 1
Otwarcie konferencji ( Przedstawiciele: TL, Rektor PW, MSWiA, SG, KAS) – (30 min.)

10.00 – 11.00

Blok 2
Prezentacja „Perspektywy technologiczne w kluczowych rozwiązaniach ochrony granic do końca dekady” ( CEZAMAT) – (30 min.)
Koncepcje CEZAMAT i jego partnerów w zakresie technologii ochrony przestrzeni i granic ( 30 min.)

11.00 – 12.00

Panel „Wyzwania technologiczne w zakresie poszczególnych odcinków granicy RP w kontekście sytuacji w Europie”, ( tezy i moderacja dr. Jacek Raubo- UAM, uczestnicy komentujący: MSWiA, SG, KAS, PW- CEZAMAT, Defence24). Główne tematy: perymetria, optoelektronika, systemy obserwacji, radary, bezzałogowce oraz informatyczne programy wsparcia ich działań

12.00 – 12.30

Przerwa kawowa, spotkania i zwiedzanie stoisk

12.30 – 14.00

Blok 4
Prezentacje multimedialne rozwiązań technicznych przez producentów dla funkcjonariuszy SG i KAS (aula oraz przestrzeń przed budynkiem: mini pojazdy, drony na uwięzi, itp.)

14.00 – 14.45

LUNCH dla uczestników wydarzenia, spotkania, zwiedzanie stoisk

14.45

Zakończenie konferencji

ZASADY WSTĘPU NA KONFERENCJĘ

Bezpłatny

Dla osób z zaproszeniem* : Straż Graniczna, Krajowa Administracja Skarbowa, inne służby mundurowe, wystawcy Targów „Granice” 2022, goście Organizatorów. Wymagana rejestracja zaproszenia.

płatny

Dla podmiotów komercyjnych bez stoiska. Koszt: 1500 zł *. Wymagana rejestracja i płatność.

* Posiadacze zaproszeń uprawnieni są do: wstępu na konferencję, wstępu na targi, parkingu oraz usług gastronomicznych: przerw kawowych, lunchów podczas trwania targów.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, nastąpi jego weryfikacja. Po zaakceptowaniu uczestnictwa przez Organizatorów na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłana faktura proforma. Karta wstępu na konferencję i targi zostanie wydana dopiero po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rejestracja internetowa.

Zasady wstępu na targi

Wyłącznie dla uczestników konferencji, funkcjonariuszy służb i publicznych, dziennikarzy akredytowanych, innych osób zaproszonych przez Organizatorów.

Masz pytania?