Towarzystwo Handlu Zagranicznego INCORSA sp. z o.o.

Podczas targów GRANICE 2017 firma INCORSA zaprezentuje Państwu Strzelby Benelli (światowego lidera w produkcji broni dla służb specjalnych) z linii dedykowanej dla formacji mundurowych „BENELLI DEFENSE” oraz producenta najwyższej klasy amunicji specjalnej dla strzelców wyborowych – firmę LAPUA a także produkty z linii BALLISTOL – środków do czyszczenia broni niemieckiej firmy KLEVER.

Towarzystwo Handlu Zagranicznego INCORSA sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1989 roku, zaopatrując około 150 sklepów koncesjonowanych i około 300 podmiotów nie posiadających koncesji na obrót bronią i amunicją. Firma obsługuje liczne grono agencji ochrony, jednostek policji i wojska oraz wszystkie pozostałe służby mundurowe. Prowadzi ścisłą współpracę z klubami sportowymi
a także stowarzyszeniami strzeleckimi.

INCORSA jest bezpośrednim przedstawicielem na rynku polskim następujących producentów: ANSCHUTZ, AHG-ANSCHUTZ, ALCYON, ARMINIUS REVOLVER, BALLISTOL, BENELLI, BKL TECHNOLOGIES, BERGARA, DIEFKE WADIE Munition, ESP, FEINWERKBAU, FIOCCHI, F.W.KLEVER, FX AIRGUNS, GEHMANN, GRAND POWER, GERMAN SPORT GUNS, HAENDLER&NATERMANN, HAERING, HOWA, HOWARD LEIGHT, IDC SYSTEM AG, JSB MATCH DIABOLO, KOVOHUTE, KRUGER, KURT THUNE, LIQUI MOLY, MATCHGUNS, MEYTON, MIDLAND, NAMMO SCHONEBECK (dawna LAPUA SK), NAMMO LAPUA, NEGRINI, NIKKO STIRLING, NORINCO, SILMA, STIL CRIN, SM Munizionsfabrik, SWAROVSKI Optic, WEIHRAUCH, VANGUARD, VIHTAVUORI.

INCORSA gwarantuje najwyższą jakość produktów, posiada certyfikaty ISO 9001:2000, AQAP 2120:2009 oraz wdrożony system WSK a profesjonalną obsługę potwierdzają liczne referencje.

Więcej informacji na: www.incorsa.pl

 


Buggy 4 x 4 – idealny na trudne warunki
Politechnika Lubelska zaprezentuje prototyp pojazdu, który w wojsku sprawdzi się, jako wóz rozpoznawczy.

Buggy 4×4 to lekki samochód terenowy opracowany i wykonany w Politechnice Lubelskiej, charakteryzujący się niewielką masą ok. 1 tony, dużym prześwitem oraz dużymi kątami natarcia i zejścia. Rurowa rama przestrzenna, płaska, gładka podłoga, ułatwiająca pokonywanie przeszkód terenowych. Niezależne zawieszenie o dużym skoku, napęd na cztery koła z blokadami wszystkich trzech mechanizmów różnicowych. Bardzo dobre własności terenowe. Silnik 2,0l, 130 KM. Pojazd dedykowany na rynek cywilny, a przede wszystkim dla wojska, jako wóz rozpoznawczy oraz dla wszelkich służb, które potrzebują sprawnie się poruszać w trudnym terenie.

Prezentowana wersja przeznaczona jest do współpracy z BSP (dronem), z boku zamontowaną ma wyrzutnię BSP Giez, na dachu heliport do dokowania BSP wielowirnikowego. Pojazd posiada silne uzbrojenie; Uniwersalny karabin maszynowy UKM 2000 oraz wyrzutnię niekierowanych pocisków rakietowych oczywiście uzbrojenie i wyposażenie można modyfikować. Na pojeździe zamontowano wielosektorowy kamuflaż mobilny.

Aktualnie Politechnika wraz z potencjalnym producentem (WSINŻ Dęblin) poszukuje środków finansowych na podjęcie produkcji seryjnej. Jeśli zatem dysponujecie wolnymi środkami albo macie pomysł, w jaki sposób sfinansować produkcję, odwiedźcie ekspozycję Politechniki Lubelskiej podczas Targów Ochrony Granic „GRANICE”.

 


Kolejnym wystawcą targów „GRANICE” jest firma METALEXPORT-S, która specjalizuje się  w dostawach szerokiego asortymentu sprzętu, usług oraz technologii dla wojska, policji i służb mundurowych, jak również cywilnych urządzeń dla wybranych branż przemysłowych.

W zakresie eksportu swoją działalność koncentruje na wybranych rynkach, m.in. w rejonie Bliskiego Wschodu, Północnej i Zachodniej Afryki oraz Indii, oferując  stałym partnerom jak również konsekwentnie pozyskiwanym nowym klientom, polski i zagraniczny sprzęt, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz szeroki zakres usług.

Metalexport-s jako partner na rynku polskim- firmy Aeronautics Ltd. – zaprezentuje na targach „Granice” rozwiązania, które zostały wdrożone w kilkudziesięciu krajach na pięciu kontynentach oraz stanowią ważny element systemów bezpieczeństwa oraz monitoringu granic. Od czasów założenia firmy Aeronautics Ltd. w 1997 roku bezzałogowe statki powietrzne wylatały ponad 200 000 godzin w różnych misjach. Doświadczenia pozyskane zarówno w Izraelu, jak i w krajach trzecich pozwoliły firmie rozwinąć portfolio swoich rozwiązań mających na celu podnoszenie bezpieczeństwa kraju użytkownika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejnym produktem będzie- Corner Shot– wysoce technologiczny system, który chroni siły bezpieczeństwa, umożliwiając im obserwowanie i angażowanie celu zza rogów bez narażania części ciała.

Zaprezentujemy również sprzęt renomowanej firmy LMT, która została założona w 1980 roku. Od początku swojej działalności misja firmy LMT opiera się na współpracy z amerykańskim wojskiem, agencjami rządowymi mającą zapewnić dostawy wysokiej jakości broni strzeleckiej, komponentów i modułowych systemów uzbrojenia oraz usług inżynierskich. Inżynierowie LMT produkują kompletne systemy uzbrojenia, wyrzutnie granatów i monolityczne systemy specjalnie zaprojektowanie do działania w wymagających środowiskach,  a także pełną gamę akcesoriów i komponentów do swoich wyrobów.

 


SIOUX 3.0, ERMO482 X3 PRO, MURENA PLUS, ACCURACII XR, SII AT – to produkty  do ochrony obwodowej prezentowane przez firmę CIAS Sp. z o.o.
CIAS Sp. z o.o. to powstała w 2012 roku spółka, której współwłaścicielami są firma CIAS Elettronica Srl oraz Krzysztof Cichulski – ekspert Polskiej Izby Systemów Alarmowych. Powstanie spółki jest wynikiem wieloletniej współpracy partnerów, ich szerokiej wiedzy w dziedzinie ochrony obwodowej, pasji do tworzenia innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań i pragnienia wprowadzenia na polski rynek zabezpieczeń nowej jakości usług z zakresu specjalistycznych szkoleń, indywidualnych konsultacji, serwisu oraz dystrybucji urządzeń marki CIAS.

CIAS Sp. z o.o., bazując na wieloletnim doświadczeniu, dystrybuuje również kamery termowizyjne i systemy optyczne z wykorzystaniem kamer termowizyjnych przodującej w tych rozwiązaniach firmy Opgal. Urządzenia na polskim rynku sprzedawane są pod marką Vumii. Więcej informacji na: www.cias.com.pl i www.vumii.com.pl

 

Podczas targów będziemy czekali na Państwa na stoisku nr 36. Na stoisku zaprezentujemy m.in.:

Inteligentny system detekcji intruzów montowany na ogrodzeniuSIOUX 3.0

System SIOUX 3.0. opracowano w wyniku prac badawczych realizowanych wspólnie z Politechniką w Mediolanie, które zaowocowały zgłoszeniem trzech patentów. System składa się z wielu czujników z trójosiowymi sensorami MEMS, pogrupowanymi w podsystemy po siedem czujników. Podsystemy zawierają jeden sensor główny i sześć sensorów pomocniczych. Każdy z nich działa indywidualnie i generuje własny sygnał wysyłany na różnych kanałach do sensora głównego. Każdy sensor główny ma informacje na temat położenia sensorów pomocniczych, dzięki czemu możliwe jest analizowanie docierających z nich informacji w odniesieniu do innych sensorów.

Dzięki możliwości analizowania parametrów pojedynczego sensora system może być adaptowany do każdego rodzaju ogrodzenia, nawet jeżeli składa się ono na różnych odcinakach z różnych materiałów. Można dopasować parametry pracy indywidualnie dla każdej strefy oraz wewnątrz strefy dla każdego pojedynczego sensora. Wysokie prawdopodobieństwo wykrycia (POD) oraz niski poziom alarmów fałszywych (NAR) systemu są wynikiem analizy wszystkich trzech sygnałów (odpowiadających trzem płaszczyznom) generowanych przez każdy sensor. Analiza sygnału odbywa się przy zastosowaniu logiki rozmytej (fuzzy logic).

Zalety:

Cyfrowa bariera mikrofalowa z inteligentną obróbką sygnału – ERMO482 X3 PRO

ERMO 482X3 PRO – to cyfrowa bariera mikrofalowa z inteligentną obróbką sygnału trzeciej generacji, o zasięgu od 50 m do 500 m. Wewnętrzny mikroprocesor używa algorytmu logiki rozmytej do analizy otrzymywanego sygnału dając bardzo wysokie prawdopodobieństwo wykrycia w obszarze detekcji przy niskim wskaźniku fałszywych alarmów. Urządzenie może być połączone przez sieć IP i zasilanie w technologii PoE. Duży zapas mocy daje pewność, że zasięg katalogowy jest zasięgiem gwarantowanym, a nie maksymalnym. Daje to wysoką odporność na zmienne warunki pogodowe.

 

 

 

 

 

 

 

Inteligentna czujka mikrofalowa – MURENA PLUS

MURENA PLUS – inteligentna czujka mikrofalowa przeznaczona do ochrony zewnętrznej, o zasięgu 12 i 24 m. Polecana jest szczególnie do ochrony prywatnych posesji i obiektów przemysłowych. Czujka działa w oparciu o analizę sygnału metodą logiki rozmytej „FUZZY LOGIC” i przeznaczona jest do ochrony zewnętrznej fasad, balkonów, tarasów i wejść. Czujka wykorzystuje efekt Dopplera z modulacją dwóch częstotliwości. Umożliwia to detekcję zmian w fazie sygnałów, które z kolei zależą od pozycji poruszającego się obiektu. Dzięki funkcji SRTD (Short Range Target Discrimination) czujka potrafi odróżnić ruch blisko czujnika spowodowany przez małe zwierzęta, ptaki, których obecność normalnie generuje fałszywe alarmy. Dzięki funkcji LRTD (Long Range Target Discrimination) czujka pozostaje niewrażliwa na zbyt odległe obiekty.

 

 

 

 

 

System obserwacyjny bardzo dalekiego zasięgu – ACCURACII XR

Zaawansowana kamera termowizyjna Accuracii XR, dzięki zastosowaniu chłodzonego przetwornika, zapewnia bardzo wysoką czułość i bardzo daleki zasięg detekcji, pozwalając na prowadzenie obserwacji nawet do 20 km. Niezależnie regulowane ogniskowe obiektywów kamery termowizyjnej i kamery światła dziennego z funkcją „autofocus”. Możliwość jednoczesnego oglądania obrazu z kamery termowizyjnej i kamery światła dziennego. Wykorzystanie protokołu Pelco-D umożliwia łatwą integrację. Konstrukcja kamery została zaprojektowana w taki sposób, aby wytrzymać wszystkie warunki środowiskowe: wysokie i niskie temperatury, kurz, deszcz, śnieg. Przystosowana jest do pracy w każdych warunkach środowiskowych, co potwierdza certyfikat IP66.

+ chłodzona matryca
+ dwa kanały video z ciągłym zoomem
+ dokładny układ PTZ
+ wysoka czułość

 

SII AT – kamera termowizyjna z niechłodzonym przetwornikiem.

Jest to kamera termowizyjna przeznaczona do ciągłej (24/7) obserwacji obszarów objętych ochroną. Wysoka rozdzielczość przetwornika wykonanego w technologii 17µm i jego wysoka czułość zapewniają doskonały obraz w dzień i w nocy. Unikalne algorytmy przetwarzania sygnału zapewniają lepszy kontrast obrazu dla wizyjnej detekcji ruchu (VMD), algorytmu wykrywania pożaru i przekroczenia ustalonej temperatury. Preinstalowany algorytm pozwalający na wykrycie w obserwowanym obszarze źródeł ognia i obszarów o temperaturze przekraczającej ustalony próg. Kamery zostały zaprojektowane i certyfikowane do odporności na warunki środowiska w klasie IP66, wytrzymują niskie i wysokie temperatury, kurz, deszcz, śnieg i inne trudne warunki środowiskowe. Możliwość sygnalizowania alarmu z algorytmu wykrywania pożaru poprzez wbudowany przekaźnik lub z wykorzystaniem najnowszej wersji protokołu ONVIF.

+ wykrywanie pożaru
+ doskonała jakość obrazu
+ wytrzymała konstrukcja
+ prosta instalacja

Zapraszamy do kontaktu w przypadku bardziej szczegółowych pytań: biuro@cias.com.pl tel.: 42 236 37 38.

CIAS sp. z o.o., ul. Żeligowskiego 8/10, 90-753 Łódź.

 


Thales – kosmiczny lider gościem targów GRANICE

Thales jest światowym liderem technologicznym na rynku lotniczym i kosmicznym, transportowym oraz obronnym i bezpieczeństwa. W 2016 roku grupa Thales odnotowała sprzedaż w wysokości 14,9 miliardów euro, zatrudniając 64 000 pracowników w 56 krajach. Dzięki 25 000 inżynierów i naukowców, Thales ma unikalną zdolność do projektowania, tworzenia i wdrażania urządzeń, systemów i usług, które spełniają najbardziej złożone wymogi bezpieczeństwa. Thales ma wyjątkowe międzynarodowe doświadczenie. Prowadzi działalność na całym świecie współpracując z klientami i lokalnymi partnerami.

 

Obronność

Thales pojawił się na polskim rynku obronnym w 1992 r., dostarczając rozwiązania w zakresie elektroniki wojennej (Electronic Warfare) dla Marynarki Wojennej RP.

 

Przestrzeń kosmiczna

Jednym z priorytetów działań Thales w Polsce jest sektor kosmiczny. W czerwcu 2015 roku Grupa otworzyła nowe biuro w Warszawie. Misją Grupy w obszarze przestrzeni kosmicznej jest wzmacnianie współpracy poprzez proponowanie inicjatyw partnerskich dla wymogów sektora rządowego i rynku komercyjnego. Thales zamierza pełnić rolę partnera referencyjnego na potrzeby rozwoju polskiego przemysłu kosmicznego zwłaszcza w obszarze zastosowań w obronności i obserwacji Ziemi.

Lotnictwo

Od 2012 roku Thales jest obecny również na polskim rynku lotnicznym.

Transport lądowy

W Polsce Thales zaangażowany jest m.in. we wdrażanie najnowszych technologii na infrastrukturze kolejowej narodowego zarządcy…

 

Więcej informacji na: www.thalesgroup.com/pl